Przydatne rady i gadżety. Woreczki na buty lub kapcie i nie tylko.

plecak nie brudząc ubrań. Dzisiaj o technikach pakowania i organizacji miejsca oraz o woreczkach.Woreczki w szafieDobrze jest organizować sobie przestrzeń: w pracy, w kuchni, w pokoju. Mamy masę produktów, które to ułatwiają. Do k

Dodane: 06-07-2016 11:49
Przydatne rady i gadżety. Woreczki na buty lub kapcie i nie tylko. Kto potrzebuje ? Jest to rzecz dedykowany raczej dla kobiet, które muszą wyglądać elegancko\estetycznie w każdej sytuacji. To wyrób , który przyda się podróżującym, aby umieścić kapcie w plecak nie brudząc ubrań. Dzisiaj o technikach pakowania i organizacji miejsca oraz o woreczkach.

Woreczki w szafie

Dobrze jest organizować sobie przestrzeń: w pracy, w kuchni, w pokoju. Mamy masę produktów, które to ułatwiają. Do kuchni kupujemy pojemniki plastikowe na przechowywanie żywności. W łazienkach pojemniki i kubeczki. W szafach wieszaki i dodatkowe półki.

Cały czas ktoś wpada na kolejny pomysł jak dobrze zorganizować przestrzeń i utrzymywać porządek. Jednym z takich pomysłów jest stosowanie woreczków na odzież. Mają one spore zastosowanie w kwestii utrzymywania dobrej organizacji.

Przydadzą się przy przechowywaniu butów w szafie, albo jako woreczki na brudną bieliznę. Większość z nich można wrzucić do pralki razem z bielizną, przez co skarpetki będą zawsze do pary.


Miała przestrzeń

Małe mieszkanie to kłopot niejednej pary na dorobku. Z własnego doświadczenia powiem, że klucz do to dobrze wykorzystana przestrzeń- w każdy możliwy sposób...

Dobrze sprawdzają się szafy w zabudowie, duża ilość miejsca na dodatkowe, nieużywane rzeczy oraz przestrzeń na ciuchy i środki czystości. Można też znaleźć ciekawe patenty jak wykonać np. łóżko chowane w ścianę lub łóżko-stolik. To świetne triki, które pozwolą zaoszczędzić masę miejsca w salonie czy sypialni.


Dobra organizacja pakowania

Pakowanie się to chyba jedna z najgorszych rzeczy w czasie urlopu- przynajmniej dla mnie. Jest to na tyle uciążliwe, ze powstała niezliczona ilość poradników jak należy się pakować, aby jak najwięcej rzeczy się zmieściło do walizki.

Jednak zawsze napotyka się dodatkowe problemy np. co zrobić z brudna bielizną w trakcie wakacji przecież mało kto robi pranie. Można oczywiście zapakować ją w foliówkę, ale to rozwiązanie jest mało eleganckie i estetyczne.© 2019 http://paragliders.lebork.pl/